Newsletter

O nas | O firmie EnergyFamily

EnergyFamily to firma rodzinna, zajmująca się głównie dystrybucją produktów dla dzieci i rodzin. Promujemy między innymi takie wartości jak: przyjaźń, miłość, w tym miłość do dzieci i do zdrowego stylu życia – bo według tych wartości staramy się żyć.

W naszym życiu cenimy także nowoczesność i dynamizm, dlatego wybieramy takie produkty, które mają dać całej rodzinie więcej wygody, lepsze samopoczucie, mają być praktyczne i jednocześnie estetyczne. Wymagamy dużo od siebie i od polecanych produktów, dlatego musimy mieć pewność, że są to produkty wysokiej jakości. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają prawnie wymagane certyfikaty i atesty dotyczące bezpieczeństwa.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów kilku marek:

Marki w dystrybucji EnergyFamilyReflo Cup - rewelacyjny kubek treningowy ze Stanów Zjednoczonych, neutralny dla zgryzu, polecany przez logopedów. To bezpieczna alternatywa dla kubków niekapków.
Dzięki opatentowanej wkładce w kubeczku Reflo™, ten sam strumień płynu wypływa w każdym fragmencie brzegu kubka i niezależnie od kąta jego nachylenia. Przetestowany pozytywnie u "Pani Gadżet":)

KucaMagicneTrave - kosmetyki naturalne i organiczne dla dzieci i dla dorosłych, te właśnie bio kosmetyki były przez nas testowane także na skórze atopowej naszych dzieci. Są ręcznie wytwarzane w Chorwacji. Główny składnik - melisa lekarska (Melissa Officinalis) - nazywana jest „eliksirem życia" regenerującym w pełni umysł i ciało.

Mother's Corn - są to naczynia biodegradowalne dla dzieci, przy czym my uważamy, że dla całej rodziny:) Są wielorazowe i przyjazne dla środowiska oraz w pełni bezpieczne dla zdrowia - wytworzone z kukurydzy. Wśród nich znajdziecie kubeczki, talerzyki, sztućce dla dzieci i dorosłych, itp. Piękny design i ciekawe funkcjonalności naczyń towarzyszą dzieciom w nauce samodzielnego jedzenia. Wyprodukowane w Korei Południowej.


Zapraszamy do zapoznania się z tymi markami na podstronie Nasze Marki.

Wybieramy dla Państwa takie produkty, które do tej pory nie były dostępne w Polsce, a ułatwiają rodzinom radosne funkcjonowanie, są bezpieczne, estetyczne i o wysokiej jakości.

Naszą zasadą jest dostarczanie i polecanie tylko tych produktów, które sami wcześniej wypróbowaliśmy w naszych rodzinach. A uwierzcie nam – testy były wnikliwe i czasochłonne. Dlatego możemy wyrazić głośno opinię, że produkty te dają radość, energię i polepszają jakość życia.

Często są to rozwiązania zgodne z zasadami eko, bo nam też zależy na jak najwyższej jakości produktów i życiu zgodnym z naturą, żeby przyszłe pokolenia mogły żyć spokojnie.

Stratosfera prywatna – my też mamy rodziny i wiemy jak ważne jest, żeby nasze dzieci, ale także my jako rodzice oraz nasi rodzice (dziadkowie naszych dzieci), dostawali to, co najlepsze. Chcemy czerpać siły i entuzjazm z tego, że sprawiliśmy komuś przyjemność, że uśmiech pojawił się na twarzy kolejnej osoby:)

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco.


Safe Buy