Newsletter

Cup Catcher Uchwyt do kubków | Co to jest Cup Catcher?

Cup Catcher to innowacyjny uniwersalny uchwyt, wielofunkcyjny łącznik do kubków i innych akcesoriów dziecięcych. To ciekawy gadżet o nowoczesnym designie - rewelacyjny dla współczesnych rodziców.

Cup Catcher już wkrótce znów dostępny

Rezerwacje: info@energyfamily.pl

Cup Catcher top do opisu

Założeniem do stworzenia uchwytu Cup Catcher była bezkompromisowa jakość - od pomysłu po końcowy produkt – i to właśnie udało się osiągnąć firmie Brilli Baby, która wymyśliła, opatentowała i produkuje w całości w Stanach Zjednoczonych ten znakomity produkt.

Brilli Baby logotyp

Cup Catcher - jeśli masz problem, my mamy rozwiązanie.

Problem:Cup Catcher - green_cup_catcher_dziecko pije
Kubek lub butelka Twojego dziecka ciągle lądują na podłodze?
Podnoszenie z podłogi nawet nie byłoby kłopotem, gdyby nie kwestia zabrudzeń przy tych upadkach i ciągłego mycia kubków, butelek, czy zabawek. Ech, te zarazki, kurz itd.
Masz dość, bo czasem jesteś zmuszony do nieplanowanych zakupów, gdy zabawka lub kubek giną podczas spaceru czy przejażdżki wózkiem.


Mamy idealne rozwiązanie:
Cup Catcher - aqua_cup_catcher_dziecko wozekCup Catcher nie pozwala spaść
na podłogę kubkom niekapkom, butelkom, czy innym akcesoriom.

Już więcej nie musisz schylać się po kubek czy butelkę, żeby je podnieść z podłogi, bo Cup Catcher po prostu uniemożliwi im upadek! To strażnik upadających kubków:) po prostu nie pozwala im spaść, choćby nawet dziecko tego chciało:)
W ten sposób kubek Twojego dziecka pozostaje czysty, a Ty nie przejmujesz się zarazkami z podłogi. A pod koniec dnia możesz umyć Cup Catcher w zmywarce.
I jeszcze jedna wiadomość - koniec z gubieniem rzeczy! Ukochane zabawki Twojego dziecka wciąż pozostają w foteliku, czy wózku, bo trzyma je uchwyt Cup Catcher!

Cup Catcher - po prostu musisz go mieć!


Cup Catcher jest wyjątkowym rozwiązaniem, ponieważ:4 cup catchery bez tła

  • Jest bezpieczny - nie zawiera BPA, nie zawiera lateksu
  • Jest chroniony patentem
  • Został zaaprobowany przez FDA (Federalny Urząd Żywności i Leków USA)
  • Posiada certyfikat CE
  • Przeszedł pozytywnie testy bezpieczeństwa w Stanach Zjednoczonych, Europie i Kanadzie
  • Jest łatwy w myciu i bezpieczny do mycia w zmywarkach
  • Jest przystosowany do recyklingu

Cup Catcher – Zwycięzca w ramach Parent Tested Parent Approved – największą w Ameryce społeczność rodziców testujących produkty dla dzieci.


Cup Catcher - winner PTPA

W 2014 roku producent uchwytu Cup Catcher – firma Brilli Baby, otrzymała także grant w ramach programu Huggies MomInspired jako wkład w rozwój tego innowacyjnego produktu. Jest to nagroda dla tych rodziców, którzy dzięki własnemu rodzicielstwu stworzyli dobre rozwiązania dla swoich dzieci, a jednocześnie ich produkty stały się produktami Must-Have, czyli takimi, które inni rodzice po prostu muszą mieć:)

Cup Catcher - winner MomInspired


Safe Buy