Newsletter

Reflo Smart Cup | O kubku Reflo piszą...

O kubku Reflo znajdziecie informacje w specjalistycznych serwisach, blogach, czy publikacjach.

Prezentujemy tutaj kilka wybranych publikacji:


Kubek Reflo na blogu Sensoryczna Integracja"Najlepszy kubeczek treningowy"

Blog logopedyczny Wszystko na temat wielozmysłowego rozwoju dziecka... Centrum Terapii Logop

Cyt. "Na czym polega genialność tego kubka? Nie ma ustnika jak niekapek, a jednak częściowo nim jest. Dlaczego częściowo? Ponieważ wewnątrz zawiera uszczelką, która zapobiega przed nagłym rozlaniem, oczywiście płyn się z niego wylewa, ale nie tak intensywnie jak z kubka otwartego."

Cyt. "Właściwie to wyglądają jak szklanka, są zatem atrakcyjne dla dzieci, bo wyglądają jak "dorosłe" szklanki; dzięki temu są również odpowiednie dla dorosłych pacjentów neurologicznych, którym możemy zaoferować coś stosownego do ich wieku, a nie sięgać po pomocne infantylne."


Kubek Reflo wspomniany w artykule neurologopedy dr Miry Rządzkiej"O ssaniu, jedzeniu i piciu - czyli o rozwoju umiejętności pokarmowych dziecka"

Neurologopeda Dr Mira Rządzka - wrzesień 2016

Cyt. "(...) jedna z ciekawszych propozycji, jaką jest  kubek Reflo Smart Cup, który może być proponowany dzieciom od 6.miesiaca życia. Z punktu widzenia rozwoju umiejętności samodzielnego picia daje on możliwości:

- zmniejsza możliwość wlania do ust za dużej ilości płynu (co może grozić zaaspirowaniem do układu oddechowego) dzięki wkładce, blokującej nadmierny jego wypływ,
- ćwiczy umiejętność  dzielenia porcji płynu,
- jest łatwy w trzymaniu, brak uchwytów daje lepsze manipulowanie nadgarstkiem, nie usztywnia go,
- jest przezroczysty; widać, ile jest płynu, co pozwala kontrolować kąt przechylenia."

Cyt. "W mojej praktyce neurologopedycznej kubki Reflo Smart Cup sprawdzają się również u dorosłych pacjentów w terapii zaburzeń dysfagicznych (zaburzenia neurogenne, SM), pozwalają w sposób kontrolowany ćwiczyć aktywne połykanie."


Reflo kubek do zadań specjalnych - recenzja logotorpedy"Kubek do zadań specjalnych"

Blog logopedyczny Logotorpeda.com

Cyt. "Podczas picia z kubka Reflo jest inaczej: woda nie ucieka bokiem, a dziecko może wypić więcej. Kiedy chłopiec sięga po kubek, a on się przewraca – z wnętrza wypływa tylko kilka kropel.  Widać, że picie z kubka „dla dorosłych” sprawia mu przyjemność. Jest to też świetna okazja, aby ćwiczyć w praktyce słowo „DAJ”!"

Cyt. "W środku, poza płynem, znajduje się charakteryzująca kubek wkładka,  która czyni kubek wyjątkowym – ogranicza ona ilość wylewającego się płynu. Dzieje się to bez względu na to z której strony przechylimy kubek."

Cyt. "Pamiętaj o motywacji, która działa na dziecko: kubek przypominający ten, z którego pije Mama i Tata, jest znacznie atrakcyjniejszy."


Kubek Reflo - cykl logopeda radzi na blogu PerfekcyjnaWDomu"Logopeda radzi: karmienie a rozwój mowy"

Logopeda Anna Zając - cykl "Logopeda radzi" dla bloga PerfekcyjnaWDomu


Cyt. "A co do nauki picia? Dr Mira Rządzka, logopedka specjalizująca się we wczesnej interwencji, zaleca kubki RefloSmart. Kubkom niekapkom mówimy stanowcze nie."

Cyt. "Reflo Smart Cup™ to najlepszy kubek treningowy, który polecany jest przez większość logopedów, ortodontów, pediatrów oraz terapeutów zajęciowych."

Cyt. "Kubkom niekapkom mówimy stanowcze nie. Nie uczą dziecka nowych umiejętności, a utrwalają odruch ssania."




Kubek Reflo podbija serca dzieci i rodziców - Warszawskie Przedszkole"Kubeczek Reflo podbija serca dzieci i rodziców"

Warszawskie Przedszkole - serwis dla rodziców szukających przedszkola, żłobka dla pociechy - wrzesień 2016

Cyt. "Kubeczek Reflo!  To właśnie nim tak zachwycają się logopedzi, pediatrzy i rodzice.   Dlaczego? Ponieważ mają pewność, że dzieci korzystają najlepszego kubka treningowego bezpiecznego dla ich zgryzu. A podłoga nie będzie wciąż zalana napojami."

Cyt. "Niepozorny gadżet, prawda? Raczej powinno się powiedzieć o Reflo – dobrej jakości cudeńko"

Cyt. "W Polsce też zaliczany jest do produktów „must-have“ dla rodziców i ich dzieci. Dlaczego? Bo wygoda, bo bezpieczeństwo, bo design, bo „prawie dorosła szklanka“.   Poza tym to świetny sposób na nagłe rozlanie napoju"

Cyt. "Kubkowi Reflo mówimy zatem - TAK! Bo chcielibyśmy, żeby nasze dziecko nie miało wad zgryzu (np. zgryzu otwartego). I żeby prawidłowo wymawiało głoski r, l, sz, ż, cz, dż i nie sepleniło w przyszłości. Stąd kierujemy nasze kroki do kubka Reflo i pozostajemy mu wierni."


Kubek Reflo na blogu Jaśkowe Klimaty"Kubek to czy szklanka-świetne rozwiazanie dla małego Janka. Reflo Smart Cup inny wymiar picia."

Blog Jaśkowe Klimaty

Cyt. "Nocne popijanie wody nie stanowi już dla nas problemu."

Cyt. "Ja dziś chciałam Wam pokazać świetny kubek, który może Wam ułatwić przejście z niekapka na picie ze zwykłej szklanki lub kubka."

Cyt. "Nocne popijanie wody nie stanowi już dla nas problemu."


Kubek Reflo w KidZone"KidZone poleca  wywiad z dystrybutorem marki Reflo Smart Cup – firmą EnergyFamily "

Serwis KidZone.com.pl i organizator Rodzinnych Targów z Gwiazdami

Cyt. "Na pierwszy rzut oka kubek Reflo wygląda dość niepozornie…, ale „coś w nim jest“."

Cyt. "Genialne w swej prostocie. Rzeczywiście – proste, acz świetne rozwiązanie. Ale najważniejsze jest to, że kubeczek jest neutralny dla zgryzu (tego nie można powiedzieć o kubkach niekapkach, czy tzw. niekapakach 360 stopni, czy kubkach z ustnikiem)."

Cyt. "Sporo, jak na jeden kubeczek:) Niezaprzeczalnie jest rewelacyjny! Reflo ma wspierać i być jednocześnie neutralny dla zgryzu w procesie nauki picia. Na tym polega między innymi profilaktyka logopedyczna."



Top 20 gadżetow na majówkę - matkadentystka.pl"Top 20 gadżetów na majówkę"

Blog MatkaDentystka.pl

Cyt. "I nie ma co ukrywać, nie byłoby lekko bez kilku gadżetów, które z całego serca Wam polecam."

Cyt. "Reflo Cup to bardzo ciekawy kubeczek do nauki samodzielnego picia – ryzyko zalania przez dziecko całego koca piknikowego zdecydowanie spada. Ale to kubek nie tylko dla najmłodszych – świetnie sprawdzi się u całej rodziny podczas pikniku, a także w samochodzie – chroniąc przed wylaniem napoju przy gwałtownych manewrach."



Kubek Reflo na blogu Mommy Life With Marya"Flow controlled drinking cups!"

Amerykański blog Mommy Life with Marya

Cyt. "When the Reflo Smart Cup arrived, I was surprised at how "normal" the cup was and just the perfect size for little toddler hands.  The texture on the outside of the cup helps my daughter to hold onto it without it slipping easily, too."

Cyt. "This has become my toddlers favorite cup in the last week and she is so excited to have her very own "big girl" cup." (...) "Want to know what else makes these cups great?  They are made in the USA and they are BPA-free, phthalate-free and dishwasher safe."


Kubek Reflo jako jeden z "gadżetów" logopedycznych"Polecane logopedyczne >gadżety<"

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Czerwinie


Cyt.
Polecane logopedyczne "gadżety"
1. Butelka Haberman- zestaw do karmienia dzieci z rozszczepem wargi i podniebienia oraz dzieci z zaburzeniami neurologicznymi- MEDELA
2. Kubeczek do karmienia wcześniaków i noworodków- MEDELA 3. Szpatułka laryngologiczna plastikowa- do nauki jedzenia z łyżeczki - BENE
4. Kubek treningowy REFLO Smart Cup



Kubek Reflo w Magazynie Dada"Pomysł na prezent - kubek Reflo"

Magazyn Dada - wiosna 2016

Cyt. "Reflo Smart Cup to niezwykły kubek, potrafi mile zaskoczyć."

Cyt. "To nagradzany wielokrotnie w USA kubek treningowy. Jest neutralny dla zgryzu dzieci, dlatego polecany jest przez logopedów i ortodontów."





Kubek Reflo zwycięzcą GOLD BEST CHOICE w Supermama Awards 2016 - kategoria akcesoria do karmienia"Laureaci 2016 Supermama Awards - kategoria Akcesoria do karmienia - kubek Reflo zdobywa nagrodę GOLD BEST CHOICE 2016"

Supermama Awards 2016 - grudzień 2016

Cyt. "Kubek, którym zachwycają się logopedzi, pediatrzy i ortodonci. Jest neutralny dla zgryzu dziecka uczącego się samodzielnie pić. Bezpieczna alternatywa dla kubków niekapków."

Cyt. "Kubek uniemożliwia wylanie całej zawartości napoju, zapobiega nagłym rozlaniom napoju np. gdy zadrży ręka, gdy małe dziecko uczy się pić (np. w żłobku).

Niezbędny w każdej rodzinie."





Kubek Reflo w koszyku wyprawkowym Jessici Biel i Justina Timberlake'a"Amazing gifting sent to Jessica Biel, Justin Timberlake and Baby Silas"

The Inventorz Network™ - maj 2015

Cyt. "We are so honored to share some of the amazing products found within our network with Jessica Biel and Justin Timberlake in celebration of the recent birth of their baby boy Silas!  They’re sure to enjoy the most innovative and award winning products that solve every problem imaginable that new parents encounter!!!"

Cyt. "The Reflo Smart Cup ™ is a revolutionary new concept in training cups. It’s a smart alternative to sippy cups and a great transitional tool for your children to learn to drink from an open cup."



Kubek Reflo w rankingu 20 produktów, które ułatwiają życie mamom"20 produktów, które ułatwiają życie mamom."

Portal Mamy Mamom

Cyt. "Bez czego dzisiejsza mama nie wyobraża sobie życia? Jakie produkty czynią macierzyństwo łatwiejszym? Oto 20 hitów, które powinna mieć w domu każda mama!"

Cyt. "Kubki do nauki picia zapewne wymyśliły matki, które miały dość poplamionych ubrań swoich pociech. I wszystkim mamom wyszło to na dobre. "

Cyt. "Kubek treningowy Reflo jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, ponieważ jest neutralny dla zgryzu. Dlatego polecany jest przez logopedów, ortodontów i pediatrów. Reflo nie wymaga od dziecka ssania (kubki niekapki wymuszają ssanie przez co negatywnie wpływają na zgryz dziecka), więc to bezpieczny sposób na przejście od butelki do picia ze zwykłego kubka – poza tym dziecko pije „jak dorosły”. Opatentowana wkładka w kubeczku Reflo™ reguluje poziom przepływu napoju – ten sam strumień płynu jest w każdym fragmencie brzegu kubka i niezależnie od kąta jego nachylenia. Ten kubek zdobywa szereg nagród i rekomendacji."



Poniżej znajdziecie też bezpośrednie linki do wybranych publikacji:


Safe Buy