Newsletter

Kosmetyki naturalne z melisy | Mydło Elixir z melisą

Mydło Elixir z melisą

Mydło Elixir z melisą marki KucaMagicneTrave (DomCudownejMelisy).

Łagodne naturalne mydło cudownie pachnące naturalnym zielem cytrynowym i przyprawami.
W mydle wykorzystano recepturę „wody karmelitańskiej” (korzennej nalewki z melisy), która od XVII wieku uważana była za panaceum na wszystkie dolegliwości.

Efektem stosowania są aromatyczne poranki oraz witalność przez cały dzień.

Waga: 100 g

6,60 zł

-70%

22,00 zł

Stan: Brak produktu na stanie

Mydło Elixir dostępne jest w zestawie mydełek https://www.energyfamily.pl/pl/kosmetyki-naturalne-z-melisy/29-zestaw-3-organicznych-mydelek-z-melisy.html

---
Ta historia nas urzekła: „Dawno temu siostry zakonne Karmelitanki Bose stworzyły cudowny napój – „Wodę Karmelitańską”, zwaną też „karmelitańską duszą” – zapewniającą długotrwałą witalność.

Przygotowały ją z melisy (jedynego zioła, które przedłuża życie), z cytryn oraz doskonałej kombinacji aromatycznych przypraw. W ten sposób przez całe wieki pomagały niespokojnym duszom, bliźnim w depresji, czy zmęczonym trudami życia wędrowcom.”

Woda karmelitańska wciąż jest wytwarzana według oryginalnej receptury sióstr karmelitanek. Jednak my poszliśmy o jeden krok dalej. Użyliśmy receptury na ten wyjątkowy napój, żeby stworzyć aromatyczne Mydło-Eliksir z melisą.

Poranny prysznic z użyciem Mydła-Eliksiru obudzi w nas energię, dzięki czemu zyskujemy siłę i radość życia. To wszystko dzięki wspaniałym aromatom - między innymi cynamonu, goździków, kolendry, czy gałki muszkatołowej.

Zastosowanie: dla dorosłych do mycia ciała oraz twarzy. Delikatnie złuszcza naskórek. Przeznaczony głównie do cery przetłuszczającej się, zanieczyszczającej się, problematycznej.

Surowce: organiczna baza mydlana, woda karmelitańska.

Skład INCI:
MELISSA OFFICINALIS, , SODIUM SOAP, GLYCERYNE, SUCROSE, SORBITOL, AQUA, COCO GLUCOSIDE, TITANIUM DIOKSIDE, FLAVORE: CORIANDRUM SATIVUM, SZYGYUM AROMATICUM, CINNAMOMUMM  MYRSTICA FRAGRANS

Inne nazwy produktu: Melissa Eliksir sapun / Lemon balm Elixir soap.

KucaMagicneTrave (DomCudownejMelisy) to miejsce, w którym powstają w 100% naturalne oraz ekologiczne kosmetyki aromaterapeutyczne - do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Każdy produkt jest ręcznie wytwarzany według oryginalnej receptury łączącej miłość do natury ze starą tradycją i wiedzą o leczniczych właściwościach ziół. Nasze produkty pochodzą z Chorwacji, z własnych upraw ziół leczniczych, głównie melisy lekarskiej Melissa Officinalis (inne nazwy melisy: ziele cytrynowe, balsam cytrynowy, lemonbalm, rojownik, pszczelnik).

Produkty w tej kategorii

Safe Buy