Newsletter

Naczynia Biodegradowalne | Zestaw 3 płynów do baniek PREMIUM - 200 ml x3

Zestaw 3 płynów do baniek PREMIUM - 200 ml x3

Płyn do baniek Premium BUBBLES - 200 ml - marki Mother’s Corn.
Zestaw 3 sztuk - dużo taniej niż osobno!
200 ml x 3

Linia Mother’s Corn Bubbles.

Płyn Premium – super bańki, które nie pękają! Płyn jest nietoksyczny, w pełni bezpieczny!

Dla dzieci od 3 roku życia

43,00 zł

Uwaga - zestaw 3 sztuk to dużo korzystniejsza cena niż kupowanie osobno po 1 sztuce!

Mother’s Corn Bubbles to unikatowe rozwiązanie - pozwala na wytworzenie większej ilości baniek, które nie pękają od razu!

Opakowanie uzupełniające płynu do wytwarzania baniek. Do wykorzystania pełni możliwości i świetnej zabawy zalecane jest posiadanie urządzenia do wytwarzania baniek wraz z podstawką.

Główne cechy płynu do baniek Premium Bubbles:

  • bezpieczne – posiada niezbędne atesty, certyfikaty CE, atest FDA
  • sprawia mnóstwo radości – dzieciom i dorosłym
  • dobre, sprawdzone – wytwarza dużo baniek
  • inteligentne – bańki trwają dłużej i można je ze sobą sklejać
  • eco-friendly – ponieważ zastosowane są tylko naturalne surowce

Mother's Corn Bubbles - cechy

Zabawa bańkami pozwala dzieciom na kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej, umiejętności ruchowych i językowych. 
Mother's Corn Bubbles - foto

Jest to rozwiązanie bezpieczne, nietoksyczne, płyn wytworzony jest z naturalnej celulozy z drzew (używanej w przemyśle spożywczym).
Dodatkowo budowa urządzenia uniemożliwia cofanie się płynu do buzi dziecka, co zapobiega połknięciu płynu przez dziecko, jeszcze bardziej zwiększając bezpieczeństwo tego rozwiązania.

Wskazówki używania:

Powietrze powinno być wydmuchiwane dość wolno, żeby uzyskać trwalsze i nieco większe bańki. Dźwięk wydmuchiwania powietrza powinien brzmieć jak „huff”/ „haaaff”.
Bubbles - huff

Żeby uzyskać bańki, które można dotykać i układać w różne figury, należy zaczekać kilka sekund po zrobieniu bańki aż do czasu, gdy tęczowy kolor zmieni się w białawy. Wówczas można dotykać baniek i cieszyć się z zabawy razem z dziećmi.
Mother's Corn Bubbles - laczenie w stosy

Jeśli płyn do baniek Mother’s Corn Bubbles był ostatnio potrząsany i wytworzyła się piana, utrudnia to powstawanie baniek. Należy usunąć pianę z tacki i zabawki i spróbować ponownie, ewentualnie zrobić około godzinną przerwę do kolejnej próby.
Mother's Corn Bubbles - piana, nie potrzasac

Bańki mogą zostawiać niewielki osad w postaci białych cienkich niteczek, jednak są to naturalne włókna celulozy uzyskiwane z drzew, dlatego są w pełni bezpieczne. Mogą być łatwo starte czy umyte za pomocą chusteczki lub mokrej szmatki.
Mother's Corn Bubbles - czyszczenie

Jeśli ubranie ulegnie zabrudzeniu od baniek Bubbles, wypłucz je w zimnej wodzie, a następnie wypierz je w pralce zgodnie z zaleceniami na metce.

Nierozpakowany produkt nie ulega zużyciu nawet przez okres 3 lat. Zaś termin jego ważności wygasa po 6-12 miesiącach od momentu otwarcia.

 

Uwaga:

Rekomendujemy za każdym razem wylewanie resztek płynu z tacki. Jest to istotne, ponieważ pozostałości płynu raz użytego w zabawie mogą zawierać zarówno ludzką ślinę, kurz, jak i drobnoustroje ze środowiska zewnętrznego. Ponownie wlany zanieczyszczony płyn mógłby uszkodzić mechanizm zabawki. Dlatego lepiej go wylać niż użyć ponownie.

 

Zobacz nagrania z zabawy bańkami Mother’s Corn Bubbles.

Życzymy miłej zabawy!

Produkty Mother’s Corn wykonane są z naturalnego i w pełni biodegradowalnego materiału, zwanego PLA (Poly Lactic-Acid, inaczej polikwas mlekowy, polilaktyd), który jest uzyskiwany z surowca odnawialnego, jakim jest skrobia kukurydziana.

Materiał PLA sprawia, że produkty Mother’s Corn są tak samo mocne, trwałe i praktyczne jak te plastikowe, przy czym są najlepszą alternatywą wobec tradycyjnego plastiku, bo są bezpieczne dla środowiska.

Dlatego produkty Mother’s Corn są rekomendowane jako eco-friendly, czyli naczynia przyjazne ekologii.

Przeczytaj więcej o naczyniach Mother’s Corn.

Safe Buy